Sukienki na sylwestra 2013

sukienki sylwestroweSylwester to jeden z tych dni w roku, kiedy kobieta chce wyglądać najpiękniej jak tylko potrafi. Sylwester to dzień zabawy do białego rada, pięknych kreacji i fryzur. Dzień, a nawet bardzie noc kiedy wszystko ma się zmienić na lepsze, kiedy stary rok styka się z nowym. Lubicie Sylwestra? Pewnie, że tak - wszyscy go lubią :) Macie już wybrane jakieś sylwestrowe kreacje? Jeśli jeszcze szukacie sukienki na sylwestra 2013 to zapraszam do zapoznania się z naszymi podpowiedziami.

Poszukiwania sylwestrowej sukienki nieraz są naprawdę ciężkie. Jest tylko fajnych kreacji, że trudno się zdecydować. Sukienka sylwestrowa musi być modna, elegancka, wyróżniająca się i pasująca do nas - czasem ciężko jest znaleźć taką kreację, która posiada wszystkie te cechy i jest w przystępnej dla nas cenie. Jeśli jesteście ciekawe, co na temat wybierania sukienki sylwestrowej mają do powiedzenia styliści to zapraszam na krótki filmik.A jakie sukienki sylwestrowe będą modne na przełomie roku 2013/2014? Przede wszystkim modne będą błyszczące sukienki oraz kreacje o nieregularnych kształtach. Kobiety powinny szukać wśród czerwieni, bieli, szarościach lub wybrać zawsze modną czerń. Nie zabraknie również sukienek z cekinami. Bardzo popularne będą również złote kreacje oraz sukienki z odkrytymi plecami.

Poniżej zamieszczamy kilka przykładowych kreacji, które naszym zdaniem zasługuję na uwagę i założenie na Sylwestra 2013/2014.

20.11.2013. 16:10

Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


5 + 8 =